Так, у великому спальномі мікрорайоні, по вул. Пасічна, 2а, розпочало роботу відділення ПриватБанку, яке облаштоване у форматі відкритої архітектури без кабінетної системи з виділеними зонами самообслуговування, пишуть Версії з посиланням на прес-службу ПриватБанку.

 

Замість звичайних комп’ютерів, у відділенні клієнтів обслуговують за допомогою планшетів. Така заміна дозволяє навчити клієнта інтернет-банкінгу, виконувати операції швидше та значно зменшує черги.

“Планшет облаштований усіма мобільними додатками ПриватБанку, за допомогою яких працівники банку можуть надавати клієнтам різні послуги – від оформлення карток, депозитів, страховок до купівлі залізничних квитків, квитків на літак чи автобус, – говорить керівник відділення “Пасічна” Галина Городецька. – А із заміною звичайних столів на круглі клієнти мають змогу безпосередньо знаходитись біля працівника банку і стежити за кожним його кроком у виконанні операції”.

 

Така наглядність операцій допомагає клієнтам і самим навчитись проводити платежі через термінали та Приват24. Враховуючи мобільність планшетів, за бажанням клієнти пробують самостійно здійснювати окремі операції у додатках ПриватБанку. У будь-якому відділені ПриватБанку на мобільний телефон клієнта можна завантажити і налаштувати додатки для платежів ПриватБанку і навчитись ними користуватись.

Також у відділенні можуть отримати всі види банківських послуг юридичні особи та приватні підприємці. Для зручності обслуговування юридичних осіб відділення доукомплектували додатковою касою для крупних сум. Завдяки сучасним технологіям консультації та обслуговування корпоративних клієнтів та підприємців здійснюється в режимі 24/7/365.

Відділення “Пасічна” – це 68 відділення ПриватБанку в Івано-Франківській області, в якому стоїть 212 банкомат та 346 термінал самообслуговування.