Через багаторічну експлуатарцію розійшлися стики труби фекальної каналізації, заявляє представник фірми-підрядника Богдан Бутницький.

“Потрібно провести санацію, промивку, і визначити, які участки потребують заміни, а які можна в подальшому експлуатувати, – вважає фахівець фірми-підрядника, яка виконує ремонт покриття дороги. – Через це, ми навіть на початку робіт звернулися письмово до різних служб міста”. Про це пишуть Версії з посиланням на ТРК КАРПАТИ.

Підрядники кажуть, мовляв міські комунальники ігнорують проблему. Директор Івано-Франківського міського Департаменту ЖКГ Михайло Смушак запевняє в протилежному.

“Якшо є додаткові роботи. Немає проблем. Стаємо і міняємо, – каже міський чиновник. – По вулиці Ленкавського нічого не заважає працювати. До цього часу, за два місяці є аванс, але абсолютно ніякої роботи не проведено, крім того, що знято верхній шар”.

Отож, міська влада та підрядник – фірма прикарпатського нардепа Шевченка, до спільного знаменника так і не дійшли.

Наразі, ремонт вулиць Кармелюка і Ленкавського зупинено. Влада та підрядник поки не визначились, хто ж має наводити лад з каналізаційними мережами. Мешканці – чекають.

Нагадаємо, раніше мер Івано- Франківська Руслан Марцінків та нардеп від міста Олександр Шевченко мали чоловічу розмову про ремонт згаданих вулиць і переконували громаду через ЗМІ, що дороги відремонтують якнайшвидше.