Автомобіль ВАЗ 2171 перетнув подвійну суцільну, виїхав на зустрічну смугу руху й зіткнувся з легковиком марки BMW.

За кермом того ВАЗу  був 25-річний Юрій Надорожний, працівник патрульної поліції, при чому нетверезий. Цікаво, що в його автомобілі їхали ще троє патрульних. Також напідпитку. У прес-службі патрульної поліції стверджують, що їхні підлеглі потрапили в аварію у вихідний день і не були при виконанні службових обов’язків.

Вже наступного дня інформацію про аварію на брифінгу підтвердив заступник начальника управління патрульної поліції Олег Сердюк. Він повідомив, що розпочато кримінальне провадження та службове розслідування. Учасники аварії від роботи відсторонені. За словами Сердюка, до цього порушень у них не було. Пояснень від водія ще не отримали, бо той у реанімації. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

До лікарні потрапили четверо патрульних і двоє постраждалих із BMW, один із них – водій – від госпіталізації відмовився.

Кримінальне провадження розпочала прокуратура. У патрульній поліції пообіцяли сприяти слідству…

Нещодавно згадувалось, що в нас не дуже рвуться карати п’яних водіїв з непростими посадами. Писали про те, що патрульні їх ловлять, а далі починаються розмови про неправильно складені протоколи, недотримання процедури і т. д. І в матеріалі йшлося не про аварії, бо ДТП ті порушники не спричиняли. А тут – маєш, один із тих самих борців за безпеку руху примудрився: 1) сісти п’яним за кермо, 2) грубо порушити правила, перетнувши суцільну, 3) спричинити серйозне ДТП, яке цілком могло поховати усіх, хто був в обох автомобілях.

А ще дуже цікаво, чи знали його колеги, що водій нетверезий. Якщо так, то якомога суворіше треба карати всіх, хто їхав у машині Надорожного.

У будь-якому разі патрульні понесли суттєві іміджеві втрати. Більшої шкоди важко собі уявити. А ворогів у копів не менше, ніж прихильників, – мають нині справжнє свято. Звісно, не буває людей ідеальних, і в пат­рульну поліцію відбирали не ангелів. Та святих там і не треба, аби розумні. Бо якщо людина, наділена владою, зі зброєю й без голови – це страшно.