СТЕК готовий подати тепло, але просить допомоги місцевої влади у стосунках з «Нафтогазом»
ТзОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» (СТЕК), що постачає теплом третину Івано-Франківська, повідомляє про 100-відсоткову технічну готовність до нового опалювального сезону. Зробили усе, що мусили, пише прес-служба компанії.

«СТЕК своєчасно та в повному обсязі надав документи для нарахування субсидій споживачам, провів усі необхідні технічні роботи і випробування, підготовив і направив на підписання договори для постачання енергоресурсів, виконав вимоги законодавства України щодо погашення заборгованості підприємства власними коштами, — повідомляє прес-служба підприємства. — Крім того, підготовлені та надані відповідним органам влади документи на відшкодування із бюджету зобов’язань (різниця в тарифах, пільги і субсидії) тощо.

Проте, із незалежних від нас обставин, газопостачальна організація (НАК «Нафтогаз України»), без пояснення причин, до цього часу не уклала договори газопостачання на опалювальний сезон для нашої організації, а державний бюджет не здійснив відшкодування зобов’язань із різниці в тарифах (що дозволило б погасити більшу частину заборгованості за газ)».

За повідомленням прес-служби компанії, з липня цього року СТЕК неодноразово звертався до міської влади та Івано-Франківської ОДА з проханням допомогти вирішити ситуацію, зокрема гарантувати погашення затверджених боргів за рахунок державної субвенції на різницю в тарифах.

«На сьогодні адміністрація СТЕКу шукає всі можливі шляхи, але небажання державного бюджету і НАК «Нафтогаз України» врегулювати питання газопостачання та виділити бюджетне фінансування може призвести до затримок у теплозабезпеченні міста, — повідомляють у компанії. — Висловлюємо сподівання, що спільними зусиллями і за підтримки місцевої влади нам вдасться врегулювати питання забезпечення газом задля початку опалювального сезону 2017-2018 років».