https://images.unian.net/photos/2017_05/1495014544-3017.jpg

Раніше молодик до кримінальної відповідальності не притягався. І навчався разом із загиблою, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Єльдар заявив, що йому неприємно що його знімають. До слова у суді підозрюваний приховував обличчя закриваючи футболкою і комірцем сорочки. Його захисник заявила, що проти присутності у судовій залі преси.

Суд у клопотанні відмовив, оскільки для його задоволення немає підстав.

 Прокурор зазначив, що є ризик, зокрема переховування підозрюваного, оскільки йому інкримінується стаття за скоєння тяжкого злочину.

Наразі, встановлюються всі обставини вчинення злочину, пошук речових доказів, з допомогою яких був скоєний злочин, мовляв є ризик, що підозрюваний може їх переживати.

  Також, прокурор захначає, що підозрюваний може впливати на свідків.

“Запобігти таким ризикам, – не можливо без застосування запобіжного заходу тримання під вартою”– зазначає сторона обвинувачення.

Захисник зазначила, що слідчі повинні були отримати дозвіл на затримання.

“Мій підзахисний дав покази і вони збіглися з показами свідків. Він згідний співпрацювати зі слідством, взяти участь у слідчому експерименті. Щодо характеристики особи: він добре навчається, староста групи, у нього укладений контракт на проживання в орендований квартирі на 5 років. Мій підозрюваний заперечує, що він спричинив їй черепно-мозкову травму. Повинен бути висновок експерта. Підзахисний стверджує, що потерпіла була у стані наркотичного сп’яніння, вона намагалась вилізити у вікно, падала у ванній і він її переніс на ліжко, а вранці виявив, що вона мертва на ліжку. Думаючи врятувати її, робив їй штучне дихання, ми знаємо, що від цього ламаються ребра. Враховуючи позицію Європейського суду та те, що на сьогодні нема доказів його причетності, прошу обрати міру запобіжного заходу у вигляді електронного браслету”, – зазначила захисник підозрюваного.

Дівчина зникла 1 червня, до поліції повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримано студента з Тукменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н.

Також, працівники поліції виявили закопаними у лісопосадці на Городенківщині, що за 50 км від обласного центру, особисті речі загиблої Дішлі Елі Зія: рюкзак, ланцюжок, телефони тощо.

Читайте також:

Івано-Франківськ: підозрюваний у вбивстві болгарської студентки вимагає, щоб у суді не було преси (ФОТО)

Голова Туркменської громади в Івано-Франківську про вбивцю студентки-болгарки: “Хай його наказують” (відео)

 Підозрюваний у вбивстві студентки із Болгарії туркменістанець готувався до участі у ток-шоу, присвяченому пошукам його дівчини

29-річному уродженцю Туркменістану повідомлено про підозру у вбивстві студентки із Болгарії

З’явилося оперативне відео з місця, де знайшли вбиту дівчину з Болгарії

Болгарську студентку, яку знайшли у валізі в озері на Рогатинщині, вбили тупим предметом, – поліція

Фото із сцени злочину: вбивця помістив тіло студентки з Болгарії у валізу та викинув в озеро (фото)

Нові факти вбивства у Франківську студентки із Болгарії: труп дівчини до лісу вивезли у валізі

Вбивцею болгарської студентки, тіло якої виявили на Рогатинщині, ймовірно, є іноземець

У Франківську затримано мешканця Туркменістану, якого підозрюють у вбивстві студентки із Болгарії (відео)