news-image: На аукціон виставили півгектара землі у Пасічній під житлову забудову

Першою з молотка піде ділянка площею 0,2691 га по вулиці Гетьмана Сагайдачного, 48-В. Земля відводиться під будівництво складських та виробничих приміщень. Її цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. На аукціон виставлено право оренди ділянки терміном на 10 років. Початкова ціна лоту становить 53 581 грн., пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Наступною йде ділянка на вулиці Макуха, 41, площею 0,1245 га. Її цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури, що відносить її до категорії земель промисловості. На аукціон виставлено право власності на ділянку. Початкова ціна лоту – 164 650 грн.

Ще одна ділянка площею 0,12 га розташована на вулиці Пасічна, напроти будинку №20. Її цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. На аукціон виставлено право купівлі землі для влаштування та обслуговування відпочинкової зони. Початкова ціна лоту – 267 288 грн.

Земельні торги відбудуться 11 липня, о 10:00 год, за адресою: м. Івано-Франківськ, вулиці Грушевського,21 каб 311.

У цей же день, 11 липня, але вже о 14:00 год відбудеться ще один аукціон, на який виставлена земельна ділянка в мікрорайоні №4 на вулиці Хіміків-Тролейбусна (№7 по генплану). Площа ділянки – 0,5221 га, цільове призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, що відносить її до категорії земель житлової забудови. На аукціон виставлено право оренди ділянки на 10 років. Початкова ціна лоту становить 90 790 грн.