Певним орієнтиром для виборця є те, що за цей короткий час кожна людина, в тому числі і кожен теперішній кандидат, пройшли випробування на чесність і патріотизм. Ми усі переконалися, наскільки неефективним є старше покоління політиків. Вони, в більшості своїй, у гонитві за посадами так і не винесли жодних уроків з подій, що відбулися в Україні за минулий рік. Ці люди не усвідомлюють, що живуть уже в іншій державі, на території якої проживає уже абсолютно не те, звичне для них населення, а нація, яка потребує нових лідерів.

 

Власне тому й визріла необхідність приходу до Верховної Ради молодих, перспективних людей, які уже встигли реалізувати себе у житті і які хочуть змінити на краще життя в державі.

Серед тих, хто може гідно представити Івано-Франківськ у Верховній Раді, Сергій Палійчук – кандидат у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка в одномандатному окрузі №83.

Сергій Палійчук, незважаючи на молодий вік, зумів багато досягти у житті. Він є співзасновником та директором ТзОВ „Медобори”, директором філії магазинів ТзОВ „Торгова мережа „Фаворит”; засновником та директор ТзОВ „Консультаційний візовий центр «Віза-Іф”.

Окрім цього, Сергій Палійчук займається і громадською роботою – є членом „Благодійної організації міжнародного центру впровадження програм „ЮНЕСКО”. І це не випадково, адже він змалку звик багато працювати, самотужки будувати  та облаштовувати своє життя і відповідати не лише за себе, але й за тих людей, які поряд.

На відміну від політиків, які роками займаються пустопорожньою балаканиною, Сергій Палійчук має чітко окреслену програму своїх наступних кроків у Верховній Раді. І це – не просто гасла, а абсолютно реальні цілі, яких можна досягти, якщо працювати, а не займатися звичним для сучасних політиків піаром.

Насамперед, Сергій Палійчук пропонує все таки прийняти законопроект про децентралізацію влади, а не лише обговорювати його. Зокрема, кошти, які заробляє той чи інший регіон, мають бути спрямовані у більшості до місцевих бюджетів і лише народ вирішуватиме, на що ці кошти потрібно спрямовувати. Останні події довели, що Україні потрібна надійна армія, у якій солдати і офіцери повинні мати якісну освіту, відмінну фізичну форму, сучасну зброю та соціальний захист.

Окрім того, необхідно нарешті відмінити усі депутатські пільги та посилити кримінальну відповідальність за хабарництво  та зловживання владою, зробивши її реальною мірою покарання, а не умовною.

Сергій Палійчук ініціює створення державного фонду, який би створював нові робочі місця в Україні та, зокрема, на Прикарпатті, щоб таке явище, як заробітчанство відійшло у минуле і українці мали гідну роботу та зарплату. А ще, для вирішення нагальних проблем Івано-Франківщини, необхідно створити якісно новий соціальний паспорт області.

Попередні вибори довели: політики, які роками займають місця у Верховній Раді, не думають про зміни, адже у новому суспільстві потрібно працювати по-новому, а до цього вони не готові. Більшість новачків, яким народ віддав свої голоси у травні, виявилися ставлениками олігархічних кланів. Захищаючи інтереси кількох олігархів, вони готові перекуповувати виборців, але не вміють і не бажають думати про свій народ. Саме тому й потрібні у Верховній Раді люди молоді й не заангажовані. Вони не мають досвіду політичних ігор, але хочуть справжніх змін, яких так потребує країна.

Наша держава отримала шанс на очищення не лише від зовнішніх ворогів, але й від внутрішніх. До влади мають прийти нові люди, які представляють український народ. І, спільно з народом, саме такі щирі та безкомпромісні політики, як Сергій Палійчук, і зможуть привести країну до необхідних змін.

 

Біографічна довідка:

Палійчук Сергій Васильович, народився 04 жовтня 1984 року в м. Івано-Франківську.

в 2001 році закінчив міську середню школу № 20;

у 2004-му – Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету (спеціальність: правознавство)

у 2007 році – Львівський національний університет ветеринарної  медицини та біотехнології імені С. З. Гжицького (спеціальність: менеджмент).

Трудова діяльність:

2004–2006 рр. – менеджер ТзОВ «Продторг»;

2006–2007 рр. – старший менеджер (комерційний директор) ТзОВ «Продторг»;

2007–2014 рр. (дотепер) – співзасновник та директор ТзОВ «Медобори»;

2010–2014 рр. (дотепер) – приватний підприємець;

2012–2014 рр. (дотепер) – засновник та директор ТзОВ «Консультаційний візовий центр «Віза-Іф».

Громадська робота:

2013–2014 рр. – член «Благодійної організації міжнародного центру впровадження програм «ЮНЕСКО».

Партійність: член Радикальної партії Олега Ляшка.

Сімейний стан: одружений, виховує двох доньок

 

Зенон Вила