Сьогодні, 27 червня, комісія продовжить свою роботу. Перше засідання Комісії було заплановано на 9 червня, але через заяву Рустама Бойчука, батька дитини та сина Ольги Бойчук, яка працює викладачем у школі №25, і на яку, власне, і скаржиться Ірина Угринчук, мати дитини, засідання було перенесено на 16 червня, пишуть Версії з посиланням на Бріз.

Руслан Бойчук, не маючи жодного відношення до педагогічного колективу школи №25, написав заяву про відвід голови Комісії.

16 червня Комісія зібралася вдруге, але Недільська Надія Михайлівна, класний керівник Даниїла Бойчука, та Бойчук Ольга Степанівна, його бабця, на засідання Комісії не з’явилися. Офіційно вони знаходилися у відпустці. При цьому пані Недільська надала Комісії свої письмові пояснення стосовно інциденту, який стався 15 березня, коли Ірина Угринчук спробувала забрати свою дитину зі школи, а Ольга Бойчук, Надія Недільська та охоронець школи не дозволили їй цього зробити. Ольга Бойчук ніяких письмових пояснень не надала. Отже, 16 червня Комісія вирішила відкликати пані Бойчук та пані Недільську із відпусток. Зранку 26 червня Комісія зібралася втретє, але ані Бойчук, ані Недільська на засідання не з’явилися. Директор школи №25 Якимів Світлана Миколаївна повідомила, що Ольга Бойчук знаходиться у відпустці, але була належним чином повідомлена про відкликання із відпустки, а Надія Недільська перебуває за кордоном.

За клопотанням Ольги Бойчук засідання Комісії було перенесено з 10:00 на 13:00, бо ніби-то пані Бойчук мала поважні причини. Після ранкового засідання Комісії адвокат матері дитини Олег Голубничий разом з Іриною Угринчук заїхали до Івано-Франківського міського суду, де випадково зустріли Ольгу Бойчук.

Як з’ясувалося потім, в цей день о 9:30 та 10:00 суддя Пастернак І.А. слухала 2 цивільні справи за заявою Рустама Бойчука. Напевно, Ольга Бойчук надала перевагу засіданню суду за заявою свого сина, ніж засіданню Комісії Департаменту освіти Івано-Франківської міської ради – свого безпосереднього роботодавця.

Коли Комісія зібралася вчетверте о 13:00, Ольга Бойчук заявила, що їй необхідно 3 дні, щоб ознайомитися зі скаргою матері дитини та підготувати відповідь. Але комісія надала їй часу до 9:00 ранку 27 червня.

Захисникам матері дитини також стало відомо, що Надія Недільська перебуває в Україні, і вони будуть просити Комісію, щоб та отримала підтвердження від пані Недільською про її перебування за кордоном. Поки тривають ці дії, мати Даниїла Бойчука вже більше двох років не має змоги нормально бачитися зі своїм сином. Ольга Бойчук та Рустам Бойчук просто не дають їй цього зробити, не зважаючи на те, що 19 квітня Вищий спеціалізований суд остаточно підтвердив право малолітнього Даниїла Бойчука проживати разом із матір’ю Іриною Угринчук.

У фейсбуці створили спільноту на підтримку мами хлопчика. Додатися в групу можна за цим посиланням.