Такою, якою письменниця її пам’ятає ще з 90-х. Разом з “Станіславським феноменом, Перкалаблю та безліччю письменників, вона родом в Прикарпаття, пише Стик.

Карпа вважає, що Івано-Франківськ – це правильний майданчик, для того, щоб стати культурною меккою, таким собі культовим місцем для відвідин.

“Це так коли ти відкриваєш карту країни, й питаєш простих її мешканців, куди поїхати , А вони тобі кажуть, що тут є таке містечко з старою архітектурою й крутою культурною сценою. Дуже хочеться. щоб тут було більше експерементального арту: якихось екстремальних фотовиставок, дати змогу показати себе молодим митцям та поетам”, – зазначила Карпа.

Письменниця зауважила, що в місті багато відкривається концептуальних кнайп з чудовою європейською кухнею. Тому гастрономічний туризм в Івано-Франківську уже розвинений добре, а хочеться ще, щоб був і культурний турзм.

“Хочеться, щоб було те, що позакривалося раніше. Якісь шалені перфоменси культових людей. Для мене Франківськ – одне з улюблених місць з самого дитинства. Він для мене залишився таємничою столицею дитячих мрій” – розповіла Карпа.

 

Нагадаємо, сьогодні о 17.00 відбудеться презентація книжки авторки “Ірена Карпа. Письменниця. Співачка. Мандрівниця”.