untitled

Спочатку Самборський зробив екскурсію по виставці. Художник каже, що останнім часом багато спілкувався з місцевими митцями. Побачив мистецтво з іншого для себе боку, тому разом із Ататолієм Звіжинським вирішили зробити такий проект. Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

«Подивіться на цю роботу з опудалами. Вони мені нагадують людину, яку випалило сонце, змочив дощ. Мені здається, що природа так впливає на опудала, як на людей впливає влада», – зазначив Самборський.

Впродовж виставки організатори проводили лекції та тематичні вечори. Самборський зазначив, що усі заходи, які запланували, виконали. На кожній зустрічі обговорювали розвиток сучасного мистецтва у місті, а також становлення відеоарту.

Організатори кажуть, що поки що своє дослідження не збираються презентувати в інших містах. Пишаються тим, що такий проект вдалося зробити у Франківську.

«Я ще зі студентських років спостерігаю за тим, що відбувається у Франківську, і як тут розвивається мистецтво. Зараз мені захотілось провести своєрідну дослідницьку роботу і вивчити тих художників, які працюють над розвитком франківського мистецтва», – додає Самборський.

Щоб повністю встановити та організувати виставку витратили близько двох тижнів. А сам пошук робіт, речей та творів мистецтва потребував більше часу.

untitled-5