tkachivskij

 

 

Відповідне звернення зачитав головний редактор видання Петро Парипа.

 

«Склалася парадоксальна ситуація, коли депутат облради прагне знищити газету облради. Суд над «Галичиною» – не що інше, як бажання знищити газету і безпрецендентний тиск на свободу слова в Україні. Вчора на судовому засіданні суддя Барашков відмовив редакції у клопотанні залучити обласну раду як третю сторону, яка є співзасновником газети», – наголосив Парипа.

 

Відтак, журналісти остерігаються того, що «справу вже вирішено заздалегідь», а тому попросили Івано-Франківську облраду стати третьою стороною у судовому процесі і захистити колекти Галичини.

 

Сам же Ткачівський аргументує свою позицію тим, що він і його дружина мають парво на захист у суді своїх конституційних прав.

 

Втім, голова обласної ради Василь Скрипничук зазначив, що допоки триває суд, обласна рада не може втручатися у справу.

 

Нагадаємо, депутат обласної ради Ярослав Ткачівський колись працював заступником головного редактора “Галичини”, а потім, за рішенням колективу, покинув роботу.

 

Нині через суд у редакції газети “Галичина” депутат обласної ради намагається відсудити 471 тисячу гривень середнього заробітку і компенсації та 1 млн. 400 тисяч гривень моральної шкоди.

 

Ще 501 тисячу гривень має намір у такий самий спосіб отримати його дружина. Тобто разом подружжя хоче 2 372 тисячі гривень від газети обласної ради.