Картинки по запросу Івано-Франківський локомотиворемонтний завод

Розпочалася позачергова сесія Івано-Франківської міської ради на якій розглядають питання “Про прийняття участі в конкурсі з придбання пакету акцій ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”, пишуть Версії .

Це рішення тільки дасть можливість міській раді взяти участь у аукціоні, відзначає міський голова.

“Це підприємство найстаріше в місті Івано-Франківську. Колись воно було прибутковим. Ми сьогодні маємо можливість задекларувати наш намір “, – відзначив Руслан Марцінків.

Крім того, міський голова додав, що таке рішення є вкрай важливим і запропонував також поборотися за котельно-зварювалювальний завод.


Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України затвердив умови продажу державного пакета акцій ПАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” в розмірі 99,5% від статутного капіталу. Акції планують продати за принципом аукціону з початковою ціною 33,92 млн грн при його номінальної вартості 19,46 млн грн.

Переможця конкурсу оголосять 18 липня. А до 20 червня Івано-Франківська міська рада повинна подати всі необхідні документи для участі у аукціоні.

Крім того, локомотиворемонтний завод має кредитні заборгування в сумі 16 млн 214 тис грн, та дебіторські заборгування в сумі майже 4 млн грн.