Результат пошуку зображень за запитом "локомотиворемонтний завод"

Сьогодні відбувся конкурс щодо продажу пакету акцій Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу. Івано-Франкіська міська рада виграла, оскільки була єдиним учасником торгів, – пишуть Версії.

“В час коли йде війна приватизація стратегічних підприємств – це злочин. І далі все робиться по дзвінку з високих кабінетів. Міська рада виграла, бо була єдиним учасником аукціону. Але через півгодини конкурсна комісія знову зібралась і повідомила, що конкурс буде оголошено повторно, бо не було конкуренції”, – повідомив на засідання виконавчого комітету Руслан Марцінків.

В результаті мер Марцінків знову хоче просити депутатів, щоб проголосували за участь у конкурсі.

На своїй офіційній сторінці мер Руслан Марцінків назвав торги “псевдоаукціоном”, бо, за твердженням міського голови, “на жаль, в нашій країні все відбувається не за законом, а за дзвінком з високих кабінетів”.

“Щойно у Фонді державного майна України завершився аукціон з продажу державного пакету акцій ПрАТ«Івано- Франківський локомотиворемонтний завод». Міська рада Івано-Франківська була єдиним учасником торгів на придбання 99,5 пакета акцій та запропонувала суму конкурсної пропозиції 33 920 000 (тридцять три мільйони дев’ятсот двадцять тисяч гривень ) грн. Комісія прийняла нашу конкурсну пропозицію одноголосно. Проте через півгодини наради зненацька передумали продавати через «відсутність конкуренції», посилаючись на важливість підприємства для держави. Так, наче раніше цю важливість не розглядали. Це попри те, що ми не раз наголошували, що хочемо зберегти і завод, і робочі місця, і як ніхто інший місто розуміє важливість цього заводу.
Незважаючи на це, інші стратегічні підприємства спокійно приватизують. Так арматурний завод купили «з молотка» за мізерні 20 мільйонів гривень. Ми розуміємо, для чого зараз відбувається приватизація стратегічних підприємств. А в час війни така приватизація – це злочин. Такий псевдоаукціон ще раз доводить, що, на жаль, в нашій країні все відбувається не за законом, а за дзвінком з високих кабінетів.
Але ми продовжимо боротьбу за Локомотиворемонтний завод, і проситиму депутатів знову підтримати на сесії рішення щодо його купівлі.
А ось посилання на трансляцію цього фарсу, який в нашій країні називають відкритим конкурсом: http://www.spfu.gov.ua/ua/video/view/aukcion17.html“, – написав Руслан Марцінків.