sesija_mis'krady

У залі присутні 41 із 62 депутатів. Головує Віктор Анушкевичус. Також присутній секретар міськради Микола Вітенко. Крім того, на засідання сесії завітали нардеп Руслан Марцинків та прокурор Івано-Франківської області Ігор Настасяк, передає “Бліц-Інфо”.

Депутати жваво обговорюють депутатський запит Володимира Чорноуса про визнання самочинного будівництва по вулиці Мазепи 35а.

Як повідомила керівник юридичного відділу міської ради Надія Кедик, міська рада по даному питанні виграла вже суд на користь визнання самочинного будівництва. І на наступному засіданні суду, яке відбудеться вже у понеділок юридичний відділ як основний аргумент зазначатиме, те що ділянка на якій збудований будинок призначена для забудови малоповерхового будівництва.

Відтак на сесії 41 депутат проголосував за визнання самочинного будівництва Мазепи 35,а. Тож тепер будинок згідно рішення відключать від електропостачання та водопостачання відповідні служби ПАТ “Прикарпаттяобленерго” та КП “Івано-Франківськводоекотехпром”.

Крім того, міська рада буде звертатись до суду про знесення будинку по Мазепи 35 а.