rynok

«Я є підприємцем. І хочу сказати, про бандитизм і рекет не десь там, далеко, у Донецьку, чи Луганську, а тут, у нас, в нашому рідному місті. На наших ринках, які віддані зараз на відкуп місцевим крутеликам. Які, часто, є самі членами партії регіонів, або таємно підтримують її, підкормлюючи хабарами. Адміністрація ринків збирає незаконні побори, хто не хоче платити, тому погрожують розправою або намагаються позбавити робочого місця. Я заявляю, що більше ніяких грошей ніякі «круті пацани» не отримають. Нехай вчаться працювати чесно. Досить тероризувати дрібних підприємців! Але, у боротьбі з бандитами, ми потребуєм допомоги, нам важко самим. І ось тут, ми надіємось на підтримку всіх мешканців міста та депутатів міської ради , в першу чергу», – наголосив Олег Павлюк

Згідно з оприлюдненим зверненням, підприємці вимагають від Івано-Франківської міської ради запровадити мораторій на продовження фізичним та юридичним особам договорів оренди земельних ділянок, що належать територіальній громаді та на яких розташовані міські ринки, пише ІФПортал. 

Вони також запропонували “створити комунальне підприємство, якому передати в оренду ці земельні ділянки, щоби доходи комунального підприємства від управління та обслуговування ринків надходили до міського бюджету”.