Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Адамович направив депутатське звернення в міноборони України з тим, щоб міністерство позитивно вирішило колективне клопотання мешканців гуртожитку по вул. Коновальця, 72 Івано-Франківська про перехід у “власніть міста”.

Проблема полягає у тому,що з 2005р. гуртожиток знаходиться на балансі Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ району.

“Попри те, що де-юре Будинкоуправління №1 Івано-Франківської КЕЧ району зобов’язано здійснювати повний господарський догляд за управлінням та обслуговуванням даного приміщення, воно своїх обов’язків не виконує,” – стверджує “свободівець” і аргументує свої слова: “Мешканці гуртожитку самостійно провели роботи щодо газифікації, встановлення лічильників електроенергії, окрім того мешканці гуртожитку за проживання в ньому сплачують квартплату Будинкоуправлінню №1 Івано-Франківської КЕЧ району відповідно до встановлених тарифів. Попри це, навіть не всі види комунальних послуг є доступними мешканцям гуртожитку, оскільки, наприклад, у встановленні сміттєвого майданчика із сміттєвими контейнерами було відмовлено, тому мешканці змушені виносити сміття у сусідні двори”.

Також мешканці оплачують самостійно газопостачання, електроенергію та водовідведення ( у користування наявна лише холодна вода!). Попри всі вищезазначені обставини, сама будівля гуртожитку потребує негайного капітального ремонту, проведення якого було заплановано ще у 2005 р., однак жодної гривні для його здійснення Міністерством оборони виділено так і не було.

“На сьогоднішній день залишення такої ситуації без її виправлення є неприйнятним, тому мешканці гуртожитку висловлюють колективне клопотання про надання дозволу на переведення гуртожитку на баланс Івано-Франківської міської ради, – пише у депутатському зверненні С.Адамович, – зі свого боку сесією Івано-Франківської міської ради вже прийнято рішення про згоду отримання на баланс гуртожитку по вул. Коновальця, 72 м.Івано-Франківська.