Згідно з оголошенням в газеті “Відомості приватизації”, повторний конкурс відбудеться 22 серпня. Умови конкурсу не змінилися: збереження основних видів діяльності підприємства, оновлення основних фондів (модернізація ливарного виробництва, верстатного парку для обробки металу, ковальсько-пресового обладнання) відповідно до затвердженої покупцем не пізніше шести місяців з моменту придбання пакета програми. Про це пишуть Версії з посиланням на Інтерфакс-Україна

Статутний капітал ПрАТ становить 19,56 млн гривень, номінал акції – 0,25 гривень.

На попередній конкурс подано дві заявки, в тому числі від міськради Івано-Франківська. Однак участь у конкурсі взяла лише міськрада. Напередодні конкурсу Окружний адмінсуд Києва забезпечив позов фізособи до Кабміну і ФДМ, заборонивши фонду здійснювати будь-які дії з підготовки, організації та проведення конкурсу з продажу підприємства.

З огляду на це, після завершення конкурсу приватизаційна комісія одноголосно прийняла рішення не затверджувати його результати.

У ФДМ висловили припущення, що ймовірною причиною того, що другий учасник конкурсу не прибув на нього, стали судові рішення про заборону приватизації, які супроводжували конкурс з самого початку.

“Переможець конкурсу постраждав від неправомірних дій тих, хто не зацікавлений в його прозорій приватизації”, – вважають у фонді.

Івано-Франківський ЛРЗ – одне з небагатьох підприємств в переліку фонду, яке виставлялося на продаж вперше.

Прес-служба ФДМ також повідомила, що 7 липня фонд подав апеляційну скаргу на рішення адмінсуду. Згідно описової частини рішення адмінсуду, заявник вважає заниженою ціну, по якій завод виставляється на конкурс.

Івано-Франківський ЛРЗ заснований в 1866 році. Основна спеціалізація – ремонт колісних пар і формування нових, а також виготовлення автомотрис.

У 2016 році завод незначно скоротив чистий дохід відповідно до попереднього року – до 48,88 млн гривень, чистий прибуток склав 0,02 млн гривень проти 0,2 млн гривень.