Результат пошуку зображень за запитом "арешт"

Розглянувши матеріали справи, Івано-Франківським міським судом було встановлено, що підозрюваний, вступивши у злочинну змову, разом із іншими особами, організував  придбання в країнах Європейського Союзу та подальше переміщення в Україну таблеток «Subutex 8 Mg» за допомогою водіїв, які здійснюють міжнародні  перевезення вантажів. Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу Івано-Франківського міського суду.

Водії, які не були обізнані про злочинні плани співучасників, на власному транспортному, перемістили 04.09.2017 через митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС України 6517 таблеток «Subutex 8 Mg» з вмістом наркотичного засобу «бупренорфін», що є особливо великим розміром.
З того часу і до тепер, підозрюваний успішно переховувався від органів правосуддя.

Суд заслухавши позиції сторін та оцінивши надані докази, ухвалив задовільнити клопотання сторони обвинувачення, та застосувати щодо підозрюваного івано-франківця, 1984 року народження, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Тримання під вартою підозрюваного слід здійснювати в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12 (СІЗО Івано-Франківська).