nafty i gazu univer

Щороку Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук України проводять міжнародні виставки «Освіта та кар’єра», де учбові заклади з різних країн представляють свої досягнення. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вже багато років є не тільки постійним учасником цих виставкових заходів, а й переможцем у різних номінаціях, за що неодноразово отримував золоті медалі.

Цього року університет досяг ще кращих результатів. Навесні експозиція ІФНТУНГ була удостоєна Гран-Прі виставки за міжнародну діяльність, а на виставці «Освіта та кар’єра – День студента», що проходила в листопаді, найвища нагорода – Гран-Прі – була присуджена прикарпатському технічному вишу у номінації за наукову діяльність.
Почесні дипломи за активну участь у семінарах виставки та представленні освітніх інноваційних технологій вручені заслуженому працівнику освіти, доктору фізико-математичних наук, професору Мар’яну Галущаку, доктору технічних наук, професору Олегу Мандрику та кандидату технічних наук, доценту Валерію Омельченку.