SUD
Нагадаємо, що 5 серпня 2016 року відбулося засідання конкурсної комісії з обрання директора ЦСМ. На посаду претендували  – Анатолій Звіжинський – колишній директор ЦСМ, в якого закінчився контракт, та волонтерка Ірина Клицюк. Конкурсна комісія міськвиконкому, з поміж двох претендентів на посаду директора ЦСМ,  обрала Ірину Клицюк, що викликало обурення в мистецьких колах Івано-Франківська.

Анатолій Звіжинський вказав на численні порушення в роботі комісії й заявив, що буде позиватися до суду. Свого слова він дотримав.

Позовна заява стосується того, що кандидатура Ірини Клицюк на відповідала умовам конкурсу, а саме – для участі в конкурсі на заміщення посади директора ЦСМ потрібно було мати 3 роки робочого стажу в царині культури.

Ірина Клицюк закінчила Прикарпатський інститут мистецтв в 2013 році, після чого тимчасово не працювала, потім певний час була на заробітках за кордоном, а отже не могла жодним чином набрати необхідні три роки стажу, переконаний позивач. Втім, комісія проігнорувала цю невідповідність умовам конкурсу, що і стало приводом до позову.

Засідання суду розпочнеться о 10.00.

16 серпня 2016 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків представив присутнім новопризначеного керівника Центру сучасного мистецтва Ірину Клицюк. З того часу КП ЦСМ не провело жодного мистецького заходу.