nk1

Мета об’єднання – розробка перспективного бачення розвитку країни у різних сферах. Над цим працює близько 2 тисяч фахівців, які створили 40 робочих груп у кожному напрямку. Вони розробляють необхідні для країни довгоперспективні реформи.

«Для нас Івано-Франківськ виявився таким містом в якому зароджуються ідеї. Ми очікуємо, що тут сформується активна, енергійна спільнота, в якої буде ядро, хоча б10 людей які готові самовіддано наближати майбутнє. Робити це треба впевненими кроками.  Тут сформується осередок «Нової країни» за реформи і за майбутнє. Ми будемо інколи приїжджати до Івано-Франківська, але будемо лише допомагати вже створеному осередкові», – пояснив чоловік.

Фінансових затрат як таких, осередок не буде потребувати, каже Валерій Пекар. Більше змін можна досягти просто правильно ставлячи завдання місцевій владі.

 «Громада є замовник місцевій владі, а замовник має бути кваліфікованим – має чітко сказати, що саме треба робити. Замовник має бути консолідованим, не треба приходити до місцевої влади і розривати її на частини суперечливими вимогами, які не можливо владнати і виконати. Треба, щоб громадськість виходила з одною консолідованою ідеєю. Наше завдання навчити людей технологіям порозуміння», – резюмував Пекар.

nk2