vertolit

 

Про це сказав в інтерв’ю російському телеканалу “Дождь” радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, повідомляє “Обозреватель”.

Геращенко також нагадав, що бойовики перетинають кордон Російської Федерації зі зброєю, і російські прикордонники не вживають ніяких заходів з їх затримання.

“Російська ФСБ не затримує їх на території Російської Федерації, коли вони підходять до кордонів Росії. Як це назвати? Я взагалі вважаю, що Росія – це спонсор тероризму. Треба прямо називати речі своїми іменами”, – сказав Геращенко.

Він зазначив, що Україна займається зміцненням свого кордону.

“Ми двадцять три роки жили, вважаючи Росію братською країною. Ми не очікували, що звідти полізуть полчища терористів, які збираються сіяти кров і ненависть в нашій країні. Тому ми зміцнюємо кордон. Я думаю, протягом найближчих декількох тижнів вже таких ситуацій не буде. Крім того, можу сказати, що групи готуються машин будуть знищуватися з повітря, якщо вони будуть перетинати українську територію”, – підкреслив Геращенко.

4 квітня в Свердловську Луганської області місцеві жителі повідомили, що в районі села Провалля Свердловського району, помічені приблизно 30 тентових КамАЗів з бойовиками.

Крім того, в лісосмузі, прикриті гілками, стояли 10 російських БТРів, які вночі незаконно, але безперешкодно перетнули український кордон.