Результат пошуку зображень за запитом "госпітальні округи"
Їх на Прикарпатті буде таки п’ять, в тому числі гірські Надвірнянський та Косівський, довкола яких тривалий час велись дискусії.

Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Володимир Гройсман та в.о Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Нагадаємо, заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк відвідав Гуцульщину на запрошення нардепа Юрія Солов’я, і разом з депутатом проїхав за маршрутом Івано-Франківськ – Косів – Білоберізька ОТГ – Верховина – Яремче – Надвірна.  Була проведена зустріч з керівником Надвірнянської ЦРЛ, де заступнику міністра показали можливості цієї лікарні як бази для окремого госпітального округу.

Ковтонюк, Ванджурак та Соловей на зустрічі з медиками в Косівській ЦРЛ

В результаті, у МОЗ таки визнали, що при формуванні на Прикарпатті лише трьох госпітальних округів не буде дотримана їх основна умова – правило «золотої години», а в Надвірній та Косові є необхідна матеріальна база як для центрів округів.

Відтак, в Івано-Франківській області будуть створені госпітальні округи з центрами в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї, Надвірній та Косові. Надвірнянський госпітальний округ включатиме Надвірнянський, Богородчанський район, Яремче та Старобогородчанську ОТГ. Косівський, Верховинський райони та Білоберізьку ОТГ об’єднають у Косівський госпітальний округ.