На засіданні сесії Івано-Франківської облради одразу кілька ключових підприємств та закладів отримало нових керівників.
Змінив посаду Мирон Матейко. Директор департаменту охорони здоров’я тепер очолить Івано-Франківський обласний центр екстренної допомоги та медицини катастроф.

Також призначили нового директора «Івано-Франківськоблгроліс». Високу посаду в комунальному підприємстві зайняв Олег Олійник. Його кандидатуру підтримав трудовий колектив підприємства, а от самі обранці не поспішали голосувати за нового очільника. Вони зауважили, що «Івано-Франківськоблгроліс» сьогодні перебуває у складному становищі, тому покладають на нового директора великі надії. Олег Олійник в свою чергу обіцяв відновити зелені насадження, пишуть пишуть Версії з посиланням на ТРК РАІ.

«Вже розроблені заходи щодо охорони та збереження лісових культур», – відмітив кандидат на посаду.

Врешті депутати підтримали Олійника.

А от КП «Дністровський ландшафтний парк імені Сергія Дідича» залишився без директора. На посаду очільника комунального підприємства претендував Ігор Шумега. Утім до нього виникло багато запитань. Так само і до комісії, яка рекомендувала лише одного кандидата. Адже окремі депутати мали інформацію, що їх було більше.

Також обранці закидали Шумезі, що він неефективно керував на попередній свій роботі. В результаті дискусій рішення депутати не підтримали і мають повернутися до цього питання на наступному пленарному засіданні.

Торкнулися зміни і ОТБ «Галичина» – на посаду генерального директора офіційно затвердили «свободівця» Ігоря Дебенка, який до цього був заступником Ольги Бабій. Кандидатів спочатку було двоє, але потім один знявся на користь іншого.

Утім, окремі депутати побачили у новопризначенні політичну заангажованість. Мовляв, гендиректор ЗМІ має бути аполітичним.

«Але ж попередній гендиректор також була представником певної політичної сили», – відмітив депутат Святослав Никорович.

В результаті 48 депутатів проголосували за призначення Дебенка гендиректором ОТБ «Галичина».