prykarpattjaoblenergo

У випадку, якщо боржник не виконає своїх зобов’язань, енергетики будуть змушені припинити його електропостачання уже завтра, 16 жовтня.

На даний час заборгованість комунального підприємства складає 1539, 3 тис. грн. (в тому числі заборгованість ще за серпень – 779,8 тис. грн., за вересень – 759,5 тис. грн.). З початку жовтня на рахунок ПАТ «Прикарпаттяобленерго» не надійшло жодної копійки.
«Ми стурбовані станом розрахунків за світло КП «Водотеплосервіс», – зазначає заступник директора енергокомпанії з енергозбуту Олег Дацко. – Ми розуміємо, що це підприємство забезпечує водою ціле місто, і припинення його електропостачання може призвести до комунального колапсу, але, у випадку, якщо ситуація не покращиться, ми, згідно з нормами чинного законодавства, будемо змушені вдатися до крайніх заходів – відключити об’єкти боржника».
У енергокомпанії повідомили, що заходи з вимкнення заплановані на 16.10. У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» все ж сподіваються, що керівництво «Водотеплосервісу» знайде спосіб розрахуватися за спожиту електроенергію і найгіршого розвитку подій вдасться уникнути.