Результат пошуку зображень за запитом "співпраця"
Як повідомляє прес-служба Калуської міської ради, зокрема, у заході узяли участь начальник відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку м. Калуш Олег Кузів, директор готельно-ресторанного комплексу «Чорногора» Ігор Олійник, представник ТзОВ «Техмаш» Іванна Олійник та низка приватних підприємців міста.

Під час семінару волонтер Корпусу Миру США в Україні при управлінні економічного розвитку міста Калуської міської ради Патрісія Дейгнен  зустрілась з заступником  Івано-Франківської торгово-промислової палати, де обговорила про можливості співпраці  для допомоги встановлення ділових контактів  між суб’єктами господарювання Івано-Франківщини та США.

Даний захід відбувся з метою ознайомлення суб’єктів господарювання  з умовами експортно-імпортної діяльності та виробничої і комерційної кооперації з німецькими фірмами та підготовки до участі українських підприємств у третьому Німецько-Українському бізнес-форумі у Німеччині.

Голова правління ІФТПП Александер Маркус ознайомив з роботою німецько- української  промисло- торгівельної  палати та  запросив до   співпраці. У своєму виступі також зазначив, торгівельний баланс між Україною та Німеччиною постійно зростає,  і що необхідно активніше відвідувати Німеччину для встановлення ділових контактів.