http://vikna.if.ua/images/n/gallery/24869/n34-2011-06_(1)__large.jpg

На підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у 19-ти одномандатних виборчих округах, визнавши, зокрема, обраним народним депутатом України Ігоря Насалика — в ОВО №85, інформують ”Вікна” з посиланням на Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

 

Відповідні протоколи ЦВК про результати виборів підписали всі присутні на засіданні члени Комісії. Тож, станом на 10 листопада Центральна виборча комісія визнала обраними 187 народних депутатів України. Таким чином, не пізніше, ніж через 20 днів з дня оголошення результатів Ігор Насалик має подати документи, що підтверджують його звільнення з посади міського голови Калуша.

 

Таким чином, останнім днем перебування міського голови Калуша на посаді може стати 30 листопада. За законодавством, у разі звільнення з посади сільського, селищного, міського голови у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень повноваження сільського, селищного, міського голови здійснює секретар відповідної сільської, селищної, міської ради. Секретар сільської, селищної, міської ради тимчасово здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови і до моменту початку повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії відповідної сільської, селищної, міської ради, обраної на чергових місцевих виборах.

 

Тож, в. о. міського голови після того, як Ігор Насалик стане повноцінним народним депутатом, буде секретар Калуської міської ради Олександр Челядин.