bronezhylet

У цільовому фонді районної ради більше 100 тис. гривень. на потреби української армії було акумульовано досить давно. Зокрема 87 тис. гривень перерахувало ТзОВ “Даноша”, 21 тис. 300 гривень — медичні установи, 3 тис. гривень — голова районної ради Василь Дзундза. Долучилися й депутати районної ради, працівники деяких сільських рад..

Але була проблема: кошти “зависли” на казначейському рахунку. І ось цього тижня, нарешті, “лід” зрушився з місця. З цільового фонду районної ради на придбання необхідних товарів для потреб військової частини, що дислокується у Делятині, було перераховано 104 тис. 500 гривень. Придбано 10 бронежилетів на загальну суму 25 тис. грн, 20 кевларових касок (ціна однієї — 1500 грн), 2 прилади нічного бачення, по 20 тактичних ліхтарів, окулярів та ременів, 20 пар рукавиць та іншу амуніцію. Крім того, ще раніше районна рада виділяла кошти на пошиття форми для наших військових, зазначено у ”Вістях Калущини”.

Як повідомляли ”Вікна”, Прикарпатський батальйон отримав 50 бронежилетів від Міноборони.

Ще 25 бронежилетів бійці батальйону отримали від ГО “Наше місто”. Усього у п’ятому батальйоні територіальної оборони нараховується близько 400 бійців.