Про це інформує прес-служба Правого Сектору на сторінці у Фейсбук.

«У вересні минулого року для отримання візи він провів оплату у розмірі 600 грн. Однак виконавець – ПП “Шенген”, отримавши гроші, не виконали зобов’язання – потерпілий заявник при виїзді за кордон отримав штамп про відмову у перетині кордону, а дане підприємство, не виконавши зобов’язань, відмовилося повертати кошти. З метою розібратись у даній ситуації до ПП “Шенген” направились активісти Правого сектору. Зі слів менеджера цього стало відомо, що 80% відмов у оформленні віз анулюються і не беруться до уваги польським консульством. Однак кошти при цьому не повертаються людям! Виникає питання – на що вони витрачаються кошти наших краян?», – йдеться у повідомленні.

На прохання надати номер телефону керівника підприємства повідомили, що з ним по телефону зв’язатися неможливо через відсутність у нього телефону.

З приводу даної ситуації активісти збираються направити звернення у правоохоронні органи.

Також просять постраждалих від аналогічних дій, звертатися з документальними підтвердженнями у відділ звернень (каб. 640 ІФ ОДА) з метою об’єднання для ефективного вирішення проблем і оформлення колективного звернення правоохоронцям.