Присутні на власні очі могли побачити, як працює сучасний газовий гриль та коптильня, а опісля спробувати самим приготувати та скуштувати м’ясні та овочеві страви, – пишуть Версії.

Перевага газового грилю над іншими полягає в його економності у часі та фінансах. Адже вже після п`яти хвилин від запалювання вже можна готувати. А розхід газу складає близько 600 мл. на одну годину роботи.

«Сьогодні ми провели презентацію на підтримку нашого франківського представника – компанії «Камінна справа». На презентації ми запропонували клієнтам скуштувати страви, приготовані на наших грилях, щоб люди могли переконатися, наскільки це легко, зручно і практично готувати на грилях, які ми представляємо. Відносно часу приготування: ці грилі готують приблизно на 30% швидше і споживають приблизно на 50% менше пального, ніж інші види грилів. Тому, на приклад, якщо порівнювати із вугільним грилем, то економія у коштах приблизно буде у 5 разів», – розповідає Максим Федоров, директор компанії «Грілекс», представника американських грилей, барбекю та коптилень різних виробників.

Придбати сучасні американські грилі, коптильні та барбекю можна у регіональних представників, зокрема, на Івано-Франківщині – це компанія «Камінна справа».

«Ми є дилерами американських грилів «Char-Broil». Ми знаходимося за двома адресами – це вул. Незалежності, 195 та інший магазин по об’їзній дорозі, один кілометр від Крихівецького кільця, вул. Приозерна, 15 магазин «Камінна справа». У нас є різні види продукції. Крім того, є можливість замовити. Ми працюємо кожного дня: з понеділка по суботу. В суботу – до 14.00 год. Так, що чекаємо на клієнтів. Будемо раді їх бачити. Це справді хороша річ, адже ми два роки готували м’ясо на дровах. А зараз, коли ми спробували ці американські грилі, то ми практично відмовилися від затрат цього часу – готувати дрова, розпалювати. Коли не маєш часу, перепалив десь забувся, і м’ясо сухе, а тут воно виходить дуже соковите та смачне. Ми бачимо, що клієнти, які сьогодні прийшли, люди, які сьогодні куштують це м’ясо, вони задоволені та приємно вражені», – розповіла Марія Станко, власниця магазину «Камінна справа».

Цінова політика, розповідають організатори презентації, дуже лояльна: є грилі від семи-восьми тисяч гривень, так і до мільйона. Асортимент грилів різноманітний: від домашнього використання – до ресторанного.

Адреса «Камінної справи»: місто Івано-Франківськ вул. Незалежності, 195 та вул. Приозерна, 15.