Встановлено, що у злочині брали участь житель Івано-Франківщини та двоє мешканців Закарпаття. Правопорушники підробляли документи і надавали чіткі інструкції щодо перетину кордону.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm622image002.jpg

18 жовтня ц.р. співробітники СБУ в Івано-Франківській області провели дві операції з припинення незаконного перетинання Державного кордону України. На прикордонному пункті “Ужгород” Українсько-Угорського кордону було затримано двох громадян України – виконавця фальшивих документів та правопорушника, який повертався з-за кордону з  підробленим паспортом. Одночасно  в м. Берегово Закарпатської області правоохоронці  затримали жителя Івано-Франківської області – третього учасника злочину.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/p/m/pm408image006.jpg

Після проведення обшуків у підозрюваних виявили багато бланків свідоцтв про народження, свідоцтв про одруження, паспортів громадян України, паспорти громадян України для виїзду за кордон, значну кількість штампів різноманітних державних установ.

20 жовтня ц.р. слідчими СБУ усім трьом зловмисникам оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.332 КК України.

Ступінь вини кожного з них встановить слідство та суд.