DSC_4272_новый размер

В Івано-Франківську відбулась прес-конференція кандидата у народні депутати України Сергія Палійчука, який презентував широкому загалу свою команду та передвиборчу програму.

DSC_4295_новый размер

У передвиборчій програмі кандидат важливу увагу спрямовує на євроінтеграційні процеси для нашої Держави, але найважливіші акценти він розставляє на проблемах Прикарпаття та Івано-Франківська зокрема.

Так Сергій Палійчук говорить про необхідність кардинальних реформ місцевого самоврядування, щоб гроші зароблені івано-франківцями залишались у казні міста, а не розпорошувались на невідомо що із центрального бюджету.

DSC_4304_новый размер

Важливим питанням для Прикарпаття є проблема трудової міграції. Цю проблему відчуває чи не кожна прикарпатська сім’я, але за більше як 20 років незалежності, українська влада так і не змогла розпочати процес вирішення цього питання. Сергій Палійчук досить тісно співпрацює із прикарпатськими заробітчанами і знає про проблеми розділених сімей із власного досвіду, адже теж змалечку проживав у такій родині.

DSC_4256_новый размер

 

Тому він пропонує розробити програму і створити за допомогою цих же ж людей цільовий фонд, який би займався створенням нових робочих місць тут в області.

І головне питання – це питання люстрації. Перш за все відміна пільг для колишніх і нинішніх депутатів, та зняття недоторканості. Люстрація всіх високопоставлених чиновників команди Януковича, та тих високопосадовців, які займають «теплі» крісла при будь якій владі.

DSC_4281_новый размер

Список таких прикарпатських чиновників Сергій Палійчук та його команда вже склала, тож незабаром на тих мерзотників-пристосуванців чекає справедлива люстрація і вони знайдуть належне собі місце на смітнику історії.

 

Біографічна довідка:

Палійчук Сергій Васильович, народився 4 жовтня 1984 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня.