default

 

Відомий український політв’язень радянських таборів, народний депутат, Герой України і один з батьків української незалежності Левко Лук’яненко закликав виборців виборчого округу №84 проголосувати на виборах до Верховної Ради України за кандидата від «Блоку Петра Порошенка», відомого українського економіста, директора Інституту відкритої політики Михайла Довбенка.

Левко Лук’яненко давно знає Михайла Довбенка і вважає його справжнім патріотом, достойним депутатства у Верховній Раді.

«Шановні виборці! Якщо ви хочете, щоб наше життя змінилося, якщо ви не хочете продовження нашого життя у дусі панування Януковича і бандитської Партії регіонів, якщо ви мрієте про краще життя, то необхідно послати до Верховної Ради нових людей. По вашому округу йде Михайло Довбенко. Яйого знаю давно. Він патріотичний чоловік. Він належить до тої категорії нових людей, якими необхідно заповнити Верховну Раду», – йдеться у зверненні Левка Лук’яненка до виборців.

«Якщо ми хочемо, щоби наше життя ставало кращим, то ми мусимо змінити старих депутатів Верховної Ради на нових. Довбенко буде одним із тих нових людей, нових політиків, який буде послідовно проводити політику очищення влади від бандитів, від московської агентури, від усяких пройдисвітів, які дбали самі про себе, а не про Україну. Україну вони руйнували 23 роки. То давайте закінчимо із цим грабунком України і з владарюванням бандитів над нами. Виберіть Довбенка до Верховної Ради і тим самим гарантуєте, що від вас буде людина, яка буде дбати про Україну, а не про свої маєтки», – переконаний Левко Лук’яненко.