chornous

Таке рішення Володимир Чорноус, кандидат в народні депутати по 83 мажоритарному округу від партії «Громадянська позиція» вважає правильним.

«Він зробив дуже правильно. Грмалюк, Шкутяк, Ноняк і Хімік знаходяться на одному електоральному полі і забирають один в одного голоси. Тому Грималюк зробив дуже мудрий крок», — повідомив в коментарях Галці Володимир Чорноус.

За його словами, було би логічно, аби Ноняк і Хімік вчинили би так само, але, очевидно, не встигнуть цього зробити, бо сьогодні останній день, коли можна подати відповідні документи до ЦВК.

Окрім того, Володимир Чорноус каже, що не може самостійно приймати рішення про своє зняття чи не зняття із виборчих перегонів, адже його делегувала партія.

Також Чорноус відзначив, що він і Шкутяк знаходяться у різних електоральних полях, тому, можливо, саме він зможе відтягнути голоси від Олександра Шевченка, якого різні соціологічні агенції називають фаворитом виборчих перегонів.

«Я не вірю в рейтинги і навіть екзит-поли, я вірю в підсумковий протокол окружної виборчої комісії. Тому, на мою думку, шанси перемогти має кожен», — говорить Володимир Чорноус.