news-image: Боєць батальйону "Айдар" Петро Шкутяк розповів франківчанам, чому важливо допомагати солдатам
 На зустрічі, яка відбулася у народному домі «Просвіта» прийшло чимало поважних мешканців міста, молоді та лідери різних громадських рухів Івано-Франківська. Модератором зустрічі став Ростислва Стасько, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо». Крім того, на зустріч з Петром Шкутяком завітав його друг та очільник Люстраційного комітету України Єгор Соболєв.

В першу чергу, «айдарівець» Петро Шкутяк, зазначив, що хотів би поговорити проте, що потрібно солдатам на передовій та що необхідно робити, щоб підтримувати їх не просто словами.

«Зараз на передовій солдати роблять дуже велику і важливу роботу. І їм важливо розуміти, що тут в тилу – все добре. Що тут можна розвиватися і працювати, що вони не стоять там просто… Я вважаю всіх солдатів, що на передовій, в якому батальйоні вони не були б –  добровольцями. Вони не втекли, а гідно виконують свою роботу, свій обов’язок. Тому їм потрібна допомога та підтримка », – зазначив Петро.

Крім того, додав, що солдатам потрібно продовжувати допомагати різноманітним тактичним приладдям та засобами розвідки, їжею і одягом, засобами гігієни та медикаментами.

«Дуже важливо, щоб кожен допоміг. Бо тим солдатам потрібне підтвердження їхньої віри в тому, що держава за яку вони стоять змінювалася в кращу сторону. Щоб те все, що вони вже доказали мало вагу. Також їм потрібні слова вдячності та підтримки» – підсумував Петро Шкутяк.

Відтак, мешканці міста могли поставити свої запитання та висловити слова подяки бійцю батальйону «Айдар» Петрові Шкутяку.