384020970

384020972

Українська співачка Наталія Могилевська 1 липня дала концерт у Коломиї в рамках всеукраїнського туру “Спасибі, мамо”. Під час виступу народної артистки в залі несподівано впала частина стелі, яка знаходилася над глядачами.

На щастя, конструкції були легкими і від падіння пластикових і пінопластових деталей ніхто з присутніх серйозно не постраждав, люди відбулися переляком і незначними подряпинами.

А ось на частину крісел впало стільки сміття, що сидіти на них далі було неможливо, але команда Могилевської швидко зорієнтувалася і розсадила людей на додаткові стільці – незважаючи на шок і деякий дискомфорт, з концерту Наталії ніхто не пішов. Пише ТСН.

Нагадаємо, приїзд співачки викликав серед коломиян шквал обурень у соцмережах. Люди закликали бойкотувати концерт виконавиці та закидати її гнилими помідорами. Причиною стало те, що Наталія Могилевська неодноразово виступала на підтримку Партії регіонів та, зокрема, Віктора Януковича, – повідомляла Фіртка.

Тим не менш, концерт відбувся, а його фінальним акордом стала зграя білих голубів, яку юні артисти разом з Наталею випустили у вечірнє небо.

Сьогодні, 2 липня, прихильниця «регіоналів» виступить у Калуші та поїде з концертами на Львівщину.