Таку ініціативу запровадила спільнота “Творча криївка”, яка займається психологічною, соціальною реабілітацією та відпочинком для воїнів АТО завдяки творчості та спілкуванню з природою та людьми, пише Верховина.

“Запрошуємо у Карпати бійців АТО зі всіх куточків України, – каже волонтер “Творчої майстерні” Оксана Павлюк. – У нас вже відпочили п’ятеро бійців батальйону “Айдар” та Першого батальйону Нацгвардії. Тут вони мали можливість насолоджуватися природою та займатися творчістю, – писати пейзажі та розмальовувати каміння. А також у нас відпочивала мама загиблого воїна. Вже невдовзі чекаємо також родину ще одного бійця АТО з Тернополя.

Бійців АТО на відпочинок приймала база “Білий слон”, а тепер ще й сусідня база “Ксенія” у селі Дземброня Верховинського району, продовжує волонтер.  А також бійців та їх сім’ї готові прийняти місцеві родини.

Усіх гостей чекає цікаве спілкування, смажна їжа, милування карпатськими краєвидами та екскурсії, можливість побути наодинці з собою, зайнятися творчістю та хоч трохи відволіктися від неспокійних подій у країні.