Уранці понеділка, 4 грудня, на дорогах Західної України спостерігається складна ситуація – там, окрім Буковини,

“Найбільш інтенсивний снігопад – у гірській частині Закарпатської області, де протягом доби випало майже 50 см снігу. У східних Полтавській та Сумській областях місцями невеликий дощ”, – попереджає про ситуацію на дорогах “Укравтодор”.

Від початку дії циклону, що зайшов на територію західної частини України зранку 3 грудня, товщина снігового покриву становить від 3 до 20 см, у Волинській, Рівненській і Тернопільській областях – 15 см. Температура повітря у західних областях коливається від -2 до +2°С, у північних – від 0 до +6°С, у центральних, східних та південних областях +2…+7°С, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

“Стан покриття доріг державного значення в західних областях мокрий, у Волинській та Хмельницькій областях – місцями засніжений, дороги місцевого значення – засніжені. На перевальних ділянках доріг випадає сніг при температурі повітря -1-5°С. Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху, стежте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість”, – зазначають в “Укравтодорі”.