Минуло майже півтора місяці, відколи Дмитро Міхалець почав виконувати обов’язки начальника управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Хмельницькій області. Сьогодні очільник патрульних на один приїхав до Івано-Франківська і зібрав представників ЗМІ на традиційну каву, пишуть Версії.

Дмитро Міхалець зізнався, що Івано-Франківська дуже не вистачає, адже за останні роки це місто стало для нього другою домівкою. Втім у рідному Хмельницькому його дружині та сину, якому в січні виповниться 1 рік, набагато комфортніше.

«Там є свій будинок, є батьки, які можуть допомогти. А тут вони були самі, – відмітив Дмитро Міхалець. – Однак не вистачає української ментальності, яка є у Франківську.  Тут були ярмарки, День міста, Porto Franko… У Хмельницькому цього немає. Я дивився стрім, як у вас відкривали головну ялинку. Дуже багато людей зібралося. А у Хмельницькому було менше. Також в Хмельницькому досить часто можна почути російську мову. Це вже для мене трохи незвично, бо в Івано-Франківську потужно представлений український стиль. І ще вистачає гір».

До Хмельницького Дмитра Міхальця запросив начальник ГУНП в Хмельницькій області Василь Віконський, який раніше також працював в Івано-Франківську – займав посаду заступника начальника ГУНП.

«Я довго міркував. Зважував всі плюси і мінуси. Психологи радять намалювати два стовпці з плюсами і мінусами і так обирати. Ми так і зробили. І на Хмельницький випало на кілька плюсів більше, – зізнався Дмитро Міхалець. – На таке запрошення відмовляють лише один раз, більше тебе запрошувати не будуть. Мені трохи важко далось, бо тут був прекрасний колектив».

Офіційне призначення на нову посаду буде з дня на день.

«Можливо це буде до Нового року, можливо після. Секрет не відкрию», – прокоментував Міхалець.