Для цього придбали роустер та налагодили постачання сировини. Кажуть, для своїх споживачів обирають найкращі зерна, пишуть Версії з посиланням на  ТРК “Вежа”.

Микола – кавовий гурман. Саме він експериментує зі смаками та змішує купажі. Наразі бійці виговляють 7 видів кави. Готову продукцію фасують. Упаковки – різного розміру: від 150 грамів до одного кілограма.

Секрет смачного напою у добірних зернах, рівних пропорціях та правильній температурі обсмаження. Кожен сорт має свою унікальну назву та історію.

Любов до кави у Миколи зародилася у рідному Львові. Згодом він перебрався до Хмельницького. Потім брав участь в бойових діях на сході України. Каже, на передовій частував кавою побратимів.

Щовихідних до Схрону навідуються маленькі помічниці. Допомагають молоти каву та її фасувати. Дітей процес створення запашної кави захоплює. Втім, юні барісти зізнаються, цей напій не споживають.

Бійці реалізовують каву власного виробництва переважно через соціальні мережі або на ярмарках. Невдовзі планують відкрити власну кав’ярню.