Результат пошуку зображень за запитом "микола саєвич"

Як стало відомо СТИК з власних джерел, багаторічний керівник підприємства, яке є монополістом з послуг  водопостачання і водовідведення для міста Івано-Франківська, вирішив достроково розірвати трудовий контракт, пишуть Версії.

Причиною такого рішення начебто є тиск на нього та кримінальні провадження, які розслідуються за фактами ймовірного привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

За словами співрозмовника СТИКу, Микола Саєвич уже повідомив про рішення колектив та пояснив це бажанням припинити кримінальні переслідування працівників підприємства правоохоронцями.

Ми намагались поспілкуватись безпосередньо з Миколою Броніславовичем, однак телефон його приймальні не відповідає на дзвінки.

Нагадаємо, що після звільнення у 2013 році з посади заступника міського голови, тодішній очільник міста Віктор Анушкевичус відмовився поновлювати М.Саєвича на попередній роботі, як це передбачено законодавством. Останній звернувся до суду, де виграв справу і повернувся на посаду керівника КП.

Однак, вже під час виборчої кампанії у жовтні-листопаді 2015 року В.Анушкевичус знову звільнив М.Саєвича.