Результат пошуку зображень за запитом "поліція"

В травні громадський активіст виклав в мережу відео відремонтованого мосту через річку Прут в селі Ямна. У дописі Сергій Петров зазначив, що на ремонт аварійного мосту було витрачено аж 6 метрів кубічних бетону, ціна його з перевезенням з Івано-Франківська та з витраченим часом на заливку, зі слів менеджера з продажу бетонних сумішей одного з Івано-Франківських підприємств, коштує близько 13 тисяч гривень.

«Секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук написав заяву в поліцію і прокуратуру з проханням притягнути мене до відповідальності за пост у Фейсбуці. Саме цього посадовця, зі слів міського голови пана Василя Онутчака, які пролунали в його кабінеті, я назвав відповідальним за неякісний ремонт мосту, хоч задовго до цього я особисто намагався переконатися у компетентності ремонтників і Володимир Губарчук мене в цьому постійно запевнював та переконував, що все буде поремонтовано якісно та з врахуванням особливостей гідродинаміки мостових опор, а він викладене відео вважає наклепом на себе.

Поліції я повідомив: все, що я хотів сказати з приводу нібито відремонтованого мосту, викладено в групі «Чисте Яремче» у мережі Фейсбук. І нічого нового до цих відомостей додавати не буду», – прокоментував ситуацію Сергій Петров.

Скандальне відео:

Подивіться, панове, як нам гарно у Ямні поремонтували за 90 тисяч гривень міст через річку Прут. 6 метрів кубічних найкращого спеціального бетону разом з привозом з Івано-Франківська та часом на заливку, зі слів менеджера фірми котра продає бетон, коштує 13 тисяч гривень. Куратор проекту "РЕМОНТ" – пан Володимир Губарчук. )

Posted by Sergij Petrov on Friday, May 5, 2017