Під час бесіди, зокрема, було порушено тему фінансування футбольного клубу «Динамо». Так, Ігор Коломойський іронізує щодо того, що Ігор Суркіс пообіцяв припинити фінансувати «Динамо», на що той відповідає: «Слухай, та мені аби зіскочити», додавши після цих слів нецензурну фразу, яка означає, що справи клубу його не цікавлять (з 9:50. – ред.). Про це пишуть Версії з посиланням на Український простір.

На думку блогера Кирила Сазонова, аудіозапис автентичний і цілком збігається з подальшими діями президента «Динамо» Ігоря Суркіса, який «зливає» клуб.

«З 2015-року канал “2+2”, де у Суркіса частина акцій, винен УЄФА понад півтора мільйона євро за трансляцію єврокубків в сезонах 13-15 років. Звідси ж і нахабна поведінка “Динамо” – відмова їхати на матч до Маріуполя», – пише блогер на своїй сторінці в «Фейсбуці».

Також Кирило Сазонов зазначає, що приблизно з 2015-го року в клубі «пішов тотальний розпродаж футболістів, а за придбання перестали платити». Наприклад, недавно з’явилася інформація про те, що «Динамо» заборгувало «Базелю» за Александра Драговича й Дерліза Гонсалеса 4 300 000 євро.

«При цьому борг приховували й під час проходження атестації в ФФУ документи для ліцензії УЄФА підробили. Тепер клуб на особливому контролі в УЄФА», – інформує блогер.

«Зрозумілі тепер причини, з яких клуб перебуває на межі прірви й очевидним став нарешті факт, що керівництво цілеспрямовано знищує гранда українського футболу», – підсумовує Кирило Сазонов.