Рахунок матчу 5:0 на користь франківці у складі яких відзначилися Гуменюк, Комар, Кузьмин, Оринчак та Денега, пишуть Версії з посиланням на  прес-службу клубу.

Головний тренер клубу каже, що футболістами він задоволенений, всі хлопці проявили неабияке бажання, незважаючи на те, що грали в спеку під навантаженням, адже вранці було важке тренування.

Проте залишився неприємний осад після матчу, пов’язаний з травмами двох гравців на яких розрахований тренерський штаб. Мова йде про Василя Француза, який невдало оступився та зламав ногу та новачку клубу Ярослава Конкольняка, який під час зіткнення з суперником отримав подвійний перелом носа.

А вже завтра “Прикарпаття” поміряється силами з дублем львівських “Карпат”. Матч розпочнеться о 17.00 в Дублянах. Також на 4 липня запланована гра з тернопільською “Нивою” в Ямниці.

Після цих матчів Володимир Ковалюк спільно з керівництвом клубу приймуть остаточне рішення щодо новачків команди, які добре проявили себе на зборах: досвідчених Данищука та Яневича з підгірського “Оскара”, вже згадуваного Конкольняка, Гудака (останній клуб “Буковина”) та молодих – нападника Кузьмина з Брошнева та голкіпера Семеніва з Тепловика-ДЮСШ-3.