anushkevychus

 

Заручниками ситуації стали близько ста мешканців обласного центру, яким підприємець встановив опалення без належних документів і погодження із міською владою і, недовівши справу до завершення, просто зник з міста.

 

Сьогодні ошукані мешканці прийшли до міського голови шукати правду і вирішення проблеми.

 

“Тут зібралися люди, які постраждали від фірми Екватор-Іф. Ця фірма встановлювала автономне опалення. Усі ці люди були ошукані – кому було зроблено опалення, а у кого просто взяли гроші і нічого не зробили. Власник фірми пропав”, – розповідає Володимр Кравців, якому фірма ще два роки тому встанвоила “автономку”.

 

Щодо того, чому люди довірили виконання робіти саме “Екватор-ІФ”, то франківці кажуть, що цей підприємець вже давно працював в Івано-Франківську і його їм порадили у міській раді.

 

“Мені потрібно було автономне опалення, бо хворіла дитина. Людина з міської ради відправила мене до директора фірми Віталія Олексина. Я йому довіряв до останнього. Щодо докуентів, то я не можу знати чи вони були фальшиві, чи ні. Є усі печатки”, – розповідає пан Володимир.

 

В теплокомуненерго, запевняють постраждал, радять шукати вирішення проблеми у міській раді. У той же час, вони продовжують надсилати мешканцям квартир, які з “доброї руки” підприємця перейшли на індивідуальне опалення квитанції про плату за централізоване тепло.

 

“Ми хочемо добитися узаконення рішення, щоб нам не приходили платіжки з теплокомуенерго, щоб ми платили за газ по лічильнику”, – розповідають мітинугвальники.

 

На разі люди очікують на прийом у міського голови Віктора Анушкевичуса.