Результат пошуку зображень за запитом "стадіон рух"

На участь у торгах пропозиції подали товариство «Грін Партс» та приватне підприємство «Кристал-Файр КВ».

Об’єктом закупівлі були роботи з капітального ремонту гідроізоляції трибун верхнього ярусу східної трибуни стадіону “Рух”. Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

При очікуваній вартості робіт 1 436 000 грн, найнижчу ціну запропонувала київська фірма «Грін Партс» – 1 174 905 грн. Однак, тендер комітет виявив зауваження до пропозиції учасника і його дискваліфікували. Повідомляється, що зауваження викладені у службовій записці. Правда саму записку ніхто не оприлюднив.

Відтак, переможною стала пропозиції в 1 435 650,62 грн від приватного підприємства «Кристал-Файр КВ». А 9 серпня Управління капітального будівництва уклало угоду із підрядником.

За даними аналітичної системи «Youcontrol» фірма зареєстрована 11 років тому у Києві. Основний вид діяльності – Неспеціалізована оптова торгівля. Засновником і керівником підприємства є Ольга Квецко. Розмір статутного капіталу – 100 грн.

 Скрін з YouControl

Нагадаємо, раніше через систему Рrozorro визначили підрядника, що відремонтує приміщення стадіону «Рух». Ним стала Карпатська будівельна компанія, яка виконає роботи за 1 342 916, 40 грн.