Результат пошуку зображень за запитом "гривні"

Однак представники фірми вказаний договір оренди не підписали та не зареєстрували, відтак — використовували земельну ділянку самовільно, спричинивши громаді Калуша збитки на понад 1 мільйон гривень.

Про це йдеться у рішенні Господарського суду Івано-Франківської області, пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент.

Так, ще у 2016 році рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради затверджено комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді Калуша збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства.

Комісія двічі розглядала ситуацію щодо ТОВ «Виробниче підприємство «Сучасні біотехнології». На засідання комісії запрошували і представників київської фірми.

За розрахунками комісії, з 1 січня 2014 року до 1 листопада 2016 року виробниче підприємство «Сучасні біотехнології» мало б заплатити до міського бюджету Калуша 1 млн 179 тис. гривень за використання земельної ділянки площею 3,7 га. Однак, згідно із інформацією фінуправління Калуської міської ради, фірма не платила за користування земельною ділянкою взагалі.

Міська рада пропонувала ТОВ «Виробниче підприємство «Сучасні біотехнології» добровільно погасити заборгованість, не передаючи справу до суду. Однак, фірма на такі пропозиції не відреагувала. Відтак, в інтересах Калуської міської ради позивалася Калуська місцева прокуратура.

Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов  першого заступника керівника Калуської місцевої прокуратури та постановив стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Сучасні біотехнології” 1 млн 179 тис. гривень завданих збитків, а також 17,7 тис. гривень судового збору.