Результат пошуку зображень за запитом "Škoda Octavia A7 Ambition"
Однак містян обурило не тільки це, але і комплектація машини.

Купити автомобіль комунальне підприємство “Івано-Франківськводоекотехпром” вирішило під Новий рік. На тендер висунули такі обов’язкові умови: машина повинна бути новою, з коробкою-автомат, бортовим комп’ютером і – кріпленнями для двох дитячих крісел на задньому сидінні. Соцмережі буквально вибухнули гнівними коментарями. Франківці підозрюють, що машину будуть використовувати не за призначенням, –  пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

В результаті, підприємство придбало Škoda Octavia A7 Ambition – майже за 600 тисяч гривень. Крім неї, в автопарку підприємства числиться ще майже півсотні машин. Але більшість – вантажні – запевняє директор, і пояснює, для яких цілей купили новий автомобіль.

“Даний автомобіль закуплений підприємством Водоекотехпром на звернення структурного підрозділу – а саме він має обслуговувати службу охорони праці і центральну бухгалтерію, так як вони не обладнані транспортним засобом”, – повідомив Роман Кімачук, генеральний директор “Івано-Франківськводоекотехпром”.

У службі охорони праці журналістам підтвердили: дійсно просили керівництво купити машину. Правда, не дорогу іномарку, а просто економне авто.

“Виїзди кожен день. У нас були проблеми із службовими машинами, вже давно не закупляли. Попереднім директором були закуплені вантажні авто. А от легкових не закуплялися давно. Техніка вже вийшла з ладу. Ми їздили власним автомобілем. У нас є працівниця, яка має власний автомобіль”, – скаржиться Олена Добровольська, глава служби охорони праці КП” Івано-Франківскводоекотехпром”.

А ось працівники тієї ж служби охорони праці визнаються: прекрасно обходяться і без машини.

“- Юрію, чи потрібен вам автомобіль? Чи можете без нього обійтися?
– Можу. От обхожуся. Мені нормально без автомобіля. Я ж кажу, місто маленьке, я кожен день не їжджу на наші дальні об’єкти. Їжджу раз в місяць, може частіше”.

А ось громадських активістів більше цікавить інше: де підприємство знайшло гроші на дорогу машину. Адже за підсумками 2016- го року збитки “Івано-Франківскводоекотехпрома” склали майже 48 мільйонів гривень. Ще 13 додалося за три квартали цього року.

“Це підприємство не має чистого прибутку, постійно міська влада надає йому кошти у вигляді, наприклад, збільшення статутного капіталу. І тому постає питання: а чи є потреба у закупівлі такого дорого автомобіля, який не може бути використаний для надання якихось спеціальних послуг? Краще такі кошти можна було використати на модернізацію техніки”, – заявляє Тарас Случик, представник ГО” Антикорупційна платформа “.

Активісти кажуть: це не єдина покупка підприємства, яка сьогодні викликає питання. Тому вже найближчим часом планують просити мерію створити на “Івано-Франківскводоекотехпроме” наглядову раду, щоб попередити неефективне використання коштів.