http://zik.ua/gallery/full/l/u/lustracija_1478.jpg

До цього списку потрапили вже перші прикарпатці.

Зокрема, у реєстрі є прізвище Коломийського міжрайонного прокурора ВИТРИКУША Івана Ярославовича. Відповідно до інформації, зазначеної на сайті, він звільнений відповідно до наказу Генеральної Прокуратури України від 23.10.2014 № 1452к з підстав, передбачених Законом України “Про очищення влади” (пункт 7 – 2 частини першої статті 36 Кодексу Законів про працю України”) та із забороною займати посаду 10 років.

Ще один прокурор, прізвище якого у списку люстрованих – прокурор Галицького району Івано-Франківської області Андрій ФІГЕЛЬ. Його звільнено наказом Генеральної Прокуратури України від 23.10.2014 № 1453к.

У реєстрі є наказ Міністерства внутрішніх справ України від 28.10.2014 № 2253 о/с, яким звільнено з посади начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України в Івано-Франківській області ГОРБАТЮКА Сергія Володимировича. Щодо причин звільнення, то зазначається, що відповідно до підпункту 1 пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про очищення влади” із забороною займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

Серед люстрованих чиновників, прізвища яких занесли в реєстр, знаходяться також :

перший заступник начальника Управління МВС України в Івано-Франківській області – начальник слідчого управління Віталій ІЛЬЧИШИН,

– заступник начальника Управління МВС України в Івано-Франківській області – начальника міліції громадської безпеки Ярослав МАНЖЕЛЕЙ,

-начальник відділу режимно-секретного та документального забезпечення Управління МВС України в Івано-Франківській області Роман САВЧУК,

-перший заступник начальника оперативного управління ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області Віктор ЯЦИШИН.

До цих прізвищ можна додати також екс-прокурорів нашої області Миколу ГОШОВСЬКОГО та Олега ХРЯПУ. Перший був звільнений з посади прокурора Львівської області, а другий – старшого прокурора Дніпровської екологічної прокуратури з питань здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях слідчих слідчого відділу, пише Зміст.

нагадаємо, минулого тижня голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про звільнення із займаних посад директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Василя Сеніва, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василя Бруса та заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорія Івасишина.