1
Головний лікар КЗ “Ворохтянський обласний кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Роман Мисюга звітував на комісії, пишуть Версії.

Роман Мисюга повідомив, що лікувальний заклад “Смерічка” впродовж 2013, 2014 та 2015 рр. отримав 25, 15 і 55 тисяч гривень відповідно позабюджетних коштів.

“Востаннє заклад отримував кошти з держбюджету на ремонт в 2009 році, а далі все робилося власними силами”, – заявив Роман Мисюга.

2

Головний лікар також повідомив, що протягом 2016 року неоплачену відпустку мали всі 106 працівників колективу, включаючи головного лікаря. Також керівник зауважив, що санаторій не забезпечується кількістю хворих на всі ліжкомісця.

 

“Батьки з дітьми відмовляються їхати в санаторій “Смерічка” через погані побутові умови”, – пролунало в залі.

Роман Мисюга відповів, що відділення для дорослих у Ворохті потрібно перебудувати, а також потрібно звести очисні споруди та поремонтувати трубу у котельні.

Працівники закладу незадоволені роботою головного лікаря.

“Ми звертаємося до обласних депутатів і просимо добре подумати перш, ніж підписувати контракт з Романом Мисюгою. Наш колектив обурений діяльністю головного лікаря. Він повідомив, що нам потрібно економити, тому підписав наказ про переведення всіх на 0,25 ставки. Ми проводили збори колективу на яких проголосували за недовіру керівнику. Після чого я отримала догану”, – каже голова профспілки санаторію Галина Жигалюк.

Заступник голови комісії Микола Дроняк запропонував визнати незадовільним звіт головного лікаря КЗ “Ворохтянський обласний кістково-туберкульозний санаторій “Смерічка” Романа Мисюги.

5 депутатів проголосувало за, 2 – утрималося. Також комісія не підтримала продовження контракту з Романом Мисюгою та доручила Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА внести на сесію обласної ради проект рішення про нову кандидатуру на призначення головного лікаря санаторію “Смерічка”.